VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 12. a 13. srpna

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE
2. kolo
Sobota 12. 8. 2017 15:30 SK Vojkovice - FC Boskovice
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FC Veselí n. Moravou - FC Svratka Brno
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FK Mutěnice - SK Olympia Ráječko
Sobota 12. 8. 2017 16:30 SK Moravská Slavia-fotbal - TJ Sokol Lanžhot
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ TATRAN Rousínov - FK SK Bosonohy
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Tatran Bohunice - FC Sparta Brno
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FC Ivančice - FC Moravský Krumlov
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FC Bučovice - FC Dosta Bystrc - Kníničky

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
2.kolo
Sobota 12. 8. 2017 10:00 TJ Sokol Novosedly - FK Znojmo
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Přímětice - FC Miroslav
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ START Brno - SK Slatina
Neděle 13. 8. 2017 16:30 SK Líšeň B - FC Kuřim
Neděle 13. 8. 2017 16:30 SK Šlapanice - Sokol Dobšice
Neděle 13. 8. 2017 16:30 TJ Rajhradice - SK Žebětín

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
2. kolo
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Slavoj Rohatec - TJ Kordárna Velká nad Veličkou
Sobota 12. 8. 2017 16:30 SK Rakvice 1932 - MFK Vyškov B
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Krumvíř - TJ Sokol Hroznová Lhota
Neděle 13. 8. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Dražovice
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FK Blatnice pod Sv. Ant. - TJ Moravan Lednice
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FC Kyjov 1919 - FK Baník Ratíškovice
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FK Baník Dubňany - FK Milotice

Vyšší soutěže
HET liga
Sobota 12. 8. 2017 16:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
2. kolo
Sobota 12. 8. 2017 10:30 Otrokovice - Rýmařov
Sobota 12. 8. 2017 17:00 HFK Olomouc - Valašské Meziříčí
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Petřkovice - MFK Vyškov s.r.o.
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Hodonín - MOHELNICE
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Líšeň - Uherský Brod
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Kroměříž - Hulín
Sobota 12. 8. 2017 17:00 PROSTĚJOV - HLUČÍN
Neděle 13. 8. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Uničov

MSD-D
2. kolo
Sobota 12. 8. 2017 16:00 Bzenec - Břeclav
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Třebíč - Strání
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Šumperk - Rosice
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Tasovice - Blansko
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Tišnov - Žďár nad Sázavou
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Vrchovina - POLNÁ



Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 12. a 13. srpna ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 12. a 13. srpna

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31