VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 19. a 20. srpna

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK SK Bosonohy - FC Bučovice
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Svratka Brno - FK Mutěnice
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Sparta Brno - FC Ivančice
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Boskovice - FC Veselí n. Moravou
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Moravský Krumlov - SK Vojkovice
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Lanžhot - TJ TATRAN Rousínov
Neděle 20. 8. 2017 16:30 SK Olympia Ráječko - SK Moravská Slavia-fotbal
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - TJ Tatran Bohunice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Sobota 19. 8. 2017 16:30 SK Žebětín - TJ Sokol Přímětice
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK Znojmo - TJ Rajhradice
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Kuřim - TJ Čechie Zastávka
Sobota 19. 8. 2017 16:30 SK Slatina - SK Líšeň B
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Miroslav - SK Šlapanice
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Sokol Dobšice - TJ START Brno
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FK Kunštát - TJ Sokol Novosedly

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK Baník Ratíškovice - TJ Slavoj Velké Pavlovice
Sobota 19. 8. 2017 16:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Blatnice pod Sv. Ant.
Sobota 19. 8. 2017 16:30 TJ Dražovice - SK Rakvice 1932
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FK Milotice - TJ Slavoj Rohatec
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - FK Baník Dubňany
Neděle 20. 8. 2017 16:30 MFK Vyškov B - TJ Sokol Krumvíř
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Moravan Lednice - FC Kyjov 1919

Vyšší soutěže
HET liga
4. kolo
Neděle 20. 8. 2017 17:00 Olomouc - Zbrojovka Brno

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
3. kolo
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Hulín - Velké Meziříčí
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Uherský Brod - Kroměříž
Sobota 19. 8. 2017 16:30 MOHELNICE - Líšeň
Sobota 19. 8. 2017 16:30 MFK Vyškov s.r.o. - Hodonín
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Rýmařov - HFK Olomouc
Sobota 19. 8. 2017 16:30 HLUČÍN - Otrokovice
Neděle 20. 8. 2017 10:15 Uničov - PROSTĚJOV
Neděle 20. 8. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Petřkovice

MSD-D
3. kolo
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Břeclav - Vrchovina Břeclav
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Žďár nad Sázavou - Bzenec Žďár n.S.
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Strání - Tišnov
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Blansko - Stará Říše FK Blansko
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Rosice - Tasovice
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Ždírec nad Doubravou - Třebíč
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
Neděle 20. 8. 2017 16:30 POLNÁ - Šumperk


Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 19. a 20. srpna ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 19. a 20. srpna

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31