VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 2. a 3. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Pátek 1. 9. 2017 17:30 FC Boskovice - SK Moravská Slavia-fotbal
Sobota 2. 9. 2017 11:00 FC Sparta Brno - FC Veselí n. Moravou
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Svratka Brno - TJ TATRAN Rousínov
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FK SK Bosonohy - TJ Tatran Bohunice
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Dosta Bystrc - Kníničky
Neděle 3. 9. 2017 16:00 SK Olympia Ráječko - FC Bučovice
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FC Moravský Krumlov - FK Mutěnice
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FC Ivančice - SK Vojkovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Sobota 2. 9. 2017 10:15 FK Znojmo - TJ Sokol Přímětice
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Miroslav - SK Líšeň B
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Kuřim - TJ Rajhradice
Sobota 2. 9. 2017 16:00 SK Slatina - TJ Sokol Novosedly
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Sokol Dobšice - TJ Čechie Zastávka
Neděle 3. 9. 2017 16:00 SK Šlapanice - TJ START Brno
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FK Kunštát - SK Žebětín

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Sobota 2. 9. 2017 16:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Ratíškovice
Sobota 2. 9. 2017 16:00 TJ Dražovice - FK Baník Dubňany
Sobota 2. 9. 2017 16:00 SK Rakvice 1932 - TJ Sokol Krumvíř
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FK Milotice - FC Kyjov 1919
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - FK Blatnice pod Sv. Ant.
Neděle 3. 9. 2017 16:00 MFK Vyškov B - TJ Slavoj Rohatec
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Moravan Lednice - TJ Slavoj Velké Pavlovice

Vyšší soutěže
HET liga


MSFL
5. kolo
Pátek 1. 9. 2017 17:00 Valašské Meziříčí - Líšeň
Pátek 1. 9. 2017 17:30 HLUČÍN - HFK Olomouc
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Petřkovice - Hodonín
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Hulín - Otrokovice
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Uherský Brod - PROSTĚJOV
Sobota 2. 9. 2017 16:00 MOHELNICE - Velké Meziříčí
Sobota 2. 9. 2017 16:00 MFK Vyškov s.r.o. - Kroměříž
Neděle 3. 9. 2017 10:15 Uničov - Rýmařov

MSD-D
5. kolo
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Břeclav - Šumperk
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Blansko - Třebíč
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Rosice - Velká Bíteš
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Tasovice - Stará Říše
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Žďár nad Sázavou - POLNÁ
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Strání - Vrchovina
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Ždírec nad Doubravou - Bzenec
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Havlíčkův Brod - Tišnov

Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 2. a 3. září ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 2. a 3. září

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31