VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 3. a 4. června

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
26.kolo
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Mor.Slavia - Bosonohy
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Rousínov - Moravský Krumlov
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Novosedly - Vojkovice
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Bystrc - Lanžhot
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Ráječko - Sparta Brno
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Bučovice - Ivančice
Středa 7. 6. 2017 17:30 Tišnov - Boskovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
24.kolo
Sobota 3. 6. 2017 10:30 Šaratice - Dobšice
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Svratka Brno - Líšeň B
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Zastávka - Přímětice
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Kuřim - Žebětín
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Slatina - Hrušovany nad Jevišovkou
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Kunštát - Miroslav
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Šlapanice - FK ZNOJMO

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
24.kolo
Sobota 3. 6. 2017 10:00 Dubňany - Břeclav B
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Rakvice - Blatnice
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Krumvíř - Lednice
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Ratíškovice - Velká nad Veličkou
Sobota 3. 6. 2017 16:30 Dražovice - Kyjov
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Rohatec - Veselí n. Moravou
Neděle 4. 6. 2017 16:30 Vyškov B - Velké Pavlovice

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

Vyšší soutěže
ePojisteni.cz liga

MSFL
28. kolo
Pátek 2. 6. 2017 17:00 Zlín B - Velké Meziříčí
Sobota 3. 6. 2017 10:15 Sigma Olomouc B - FC HLUČÍN a.s.
Sobota 3. 6. 2017 17:00 SK Líšeň - Blansko
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Hulín - Mohelnice
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Otrokovice - Uničov
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Vyškov - Kroměříž
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Slovácko B - Třebíč
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Petřkovice - HFK Olomouc

MSD-D
28.kolo
Pátek 2. 6. 2017 18:00 Břeclav - Holešov
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Rosice - FK Hodonín z.s.
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Slavičín - Stará Říše
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Pelhřimov - Uherský Brod
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Polná - Žďár
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Vrchovina - Brumov
Neděle 4. 6. 2017 17:00 Velká Bíteš - Tasovice



Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 3. a 4. června ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 3. a 4. června

Úřední zprávy JmKFS
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2017
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30