Republikového finále okr. výběrů U12 - vyhrál výběr Brno-město

Republikového finále okr. výběrů U12 - vyhrál výběr Brno-město Ve dnech 6. - 7. 6. proběhlo republikového finále okresních výběrů U12. Celý turnaj proběhl v areálu FK Motorlet Praha. Republikové finále vyhrál výběr Brno-město a tím se stali mistry republiky v okresních výběrech.

I přes špatný, výsledkový start jsme po celou dobu turnaje předváděli atraktivní fotbal a přehrávali soupeře ve všech herních činnostech. Celý tým ukázal svoji sílu a poslední tři utkání jsme vyhráli s velkým brankovým rozdílem a tím zaslouženě ovládli republikové finále.
Poděkování za vzornou reprezentaci patří především jak zúčastněným hráčům, tak i hráčům kteří se podíleli na postupech ve Velkých Pavlovicích a Hluku.

V příloze naleznete společnou fotografii a celkové výsledky vč. individuálních ocenění.

Vytisknout text k článku - Republikového finále okr. výběrů U12 - vyhrál výběr Brno-město ... Vytisknout - Republikového finále okr. výběrů U12 - vyhrál výběr Brno-město