VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 10. a 11. června

Přinášíme souhrn víkendových výsledků mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
27.kolo
Sobota 10. 6. 2017 10:30 Bosonohy - Bystrc 3:2 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Sparta Brno - Mor.Slavia 1:4 (0:3)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Novosedly - Bohunice 1:4 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Vojkovice - Rousínov 1:2 (1:2)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Ivančice - Tišnov 1:2 (1:0)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Ráječko - Boskovice 1:1 (1:1)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Moravský Krumlov - Bučovice 5:1 (2:1)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Lanžhot - Mutěnice 2:0 (2:0)

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
25.kolo
Sobota 10. 6. 2017 16:30 FK ZNOJMO - Slatina 2:1 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Hrušovany nad Jevišovkou - Kuřim
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Žebětín - Zastávka 0:2 (0:2)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Přímětice - Kunštát 2:2 (0:1)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Miroslav - Šaratice 0:0 (0:0)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Dobšice - Líšeň B 1:3 (0:1)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Šlapanice - Svratka Brno 2:6 (1:4)

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
25.kolo
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Velká nad Veličkou - Krumvíř 2:2 (0:1)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Lednice - Rohatec 0:1 (0:1)
Sobota 10. 6. 2017 16:30 Kyjov - Dubňany 1:3 (0:0)
Neděle 11. 6. 2017 10:30 Břeclav B - Vyškov B 1:3 (1:2)
Neděle 11. 6. 2017 10:30 Velké Pavlovice - Ratíškovice 2:1 (1:0)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Dražovice - Rakvice 4:2 (2:0)
Neděle 11. 6. 2017 16:30 Veselí n. Moravou - Blatnice 3:1 (3:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
29. kolo
Pátek 9. 6. 2017 17:00 FC HLUČÍN a.s. - SK Líšeň 3:2 (2:2)
Pátek 9. 6. 2017 18:00 Kroměříž - Otrokovice 5:1 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 HFK Olomouc - Slovácko B 4:0 (3:0)

MSD-D
29.kolo
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Tasovice - Vrchovina 1:0 (0:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Brumov - Břeclav 4:0 (3:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Holešov - Polná 3:0 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Žďár - Pelhřimov 2:0 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Uherský Brod - Slavičín 0:0 (0:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 Stará Říše - Rosice 1:0 (1:0)
Sobota 10. 6. 2017 17:00 FK Hodonín z.s. - Bystřice nad Pernštejnem 12:2 (6:2)

Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 10. a 11. června ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 10. a 11. června

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červenec 2017
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31