VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 12. a 13. srpna

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápas<ů včetně delegací rozhodčích ZDE
2. kolo
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FC Bučovice - FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:2 (0:1)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Tatran Bohunice - FC Sparta Brno 2:1 (1:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FC Ivančice - FC Moravský Krumlov 2:4 (1:1)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ TATRAN Rousínov - FK SK Bosonohy 3:2 (1:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 SK Moravská Slavia-fotbal - TJ Sokol Lanžhot 0:0 (0:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FC Veselí n. Moravou - FC Svratka Brno 1:1 (0:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 FK Mutěnice - SK Olympia Ráječko 4:1 (3:0)
Sobota 12. 8. 2017 15:30 SK Vojkovice - FC Boskovice 1:0 (1:0)


I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
2.kolo
Neděle 13. 8. 2017 16:30 SK Šlapanice - Sokol Dobšice 0:1 (0:1)
Neděle 13. 8. 2017 16:30 TJ Rajhradice - SK Žebětín 4:1 (3:0)
Neděle 13. 8. 2017 16:30 SK Líšeň B - FC Kuřim 1:1 (1:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ START Brno - SK Slatina 5:3 (4:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát 2:3 (2:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Přímětice - FC Miroslav 3:2 (0:1)
Sobota 12. 8. 2017 10:00 TJ Sokol Novosedly - FK Znojmo 2:0 (1:0)

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
2. kolo
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FC Kyjov 1919 - FK Baník Ratíškovice 1:1 (1:1)
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FK Baník Dubňany - FK Milotice 1:1 (0:1)
Neděle 13. 8. 2017 16:30 FK Blatnice pod Sv. Ant. - TJ Moravan Lednice 1:6 (1:3)
Neděle 13. 8. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Dražovice 3:1 (2:0)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Krumvíř - TJ Sokol Hroznová Lhota 2:1 (2:1)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 TJ Slavoj Rohatec - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 1:2 (0:1)
Sobota 12. 8. 2017 16:30 SK Rakvice 1932 - MFK Vyškov B 2:1 (2:1)

Vyšší soutěže
HET liga
Sobota 12. 8. 2017 16:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 0:0

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
2. kolo
Neděle 13. 8. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Uničov 6:1 (3:0)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 HFK Olomouc - Valašské Meziříčí 1:2 (0:0)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 PROSTĚJOV - HLUČÍN 2:0 (1:0)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Petřkovice - MFK Vyškov s.r.o. 2:3 (0:2)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Líšeň - Uherský Brod 1:1 (1:0)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Hodonín - MOHELNICE 1:1 (0:0)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Kroměříž - Hulín 1:0 (0:0)
Sobota 12. 8. 2017 10:30 Otrokovice - Rýmařov 1:1 (1:0)

MSD-D
2. kolo
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Vrchovina - POLNÁ 1:2 (0:2)
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Tišnov - Žďár nad Sázavou 4:1 (2:0)
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Šumperk - Rosice 0:0 (0:0)
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Tasovice - Blansko 2:1 (2:1)
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou 1:1 (1:1)
Neděle 13. 8. 2017 17:00 Stará Říše - Havlíčkův Brod 3:1 (2:1)
Sobota 12. 8. 2017 17:00 Třebíč - Strání 2:1 (1:1)
Sobota 12. 8. 2017 16:00 Bzenec - Břeclav 4:1 (2:1)



Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 12. a 13. srpna ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 12. a 13. srpna

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31