VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 16. a 17. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
7. kolo
Neděle 17. 9. 2017 15:30 FC Moravský Krumlov - TJ TATRAN Rousínov 0:1 (0:0) 150 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 SK Olympia Ráječko - FK SK Bosonohy 6:2 (4:0) 50 diváků
Neděle 17. 9. 2017 10:15 TJ Sokol Lanžhot - TJ Tatran Bohunice 3:0 (1:0) 638 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Boskovice - FC Bučovice 3:0 (2:0) 90 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Svratka Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:3 (1:0) 350 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Sparta Brno - SK Moravská Slavia-fotbal 5:3 (4:1) 168 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Ivančice - FK Mutěnice 1:5 (0:3) 120 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 SK Vojkovice - FC Veselí n. Moravou 2:4 (1:2) 100 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
7. kolo
Neděle 17. 9. 2017 15:30 SK Šlapanice - TJ Čechie Zastávka 2:3 (0:2) 50 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 Sokol Dobšice - TJ Rajhradice 0:2 (0:0) 150 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 FK Kunštát - TJ Sokol Přímětice 0:0 (0:0)
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Kuřim - FK Znojmo 3:1 (1:1)
Sobota 16. 9. 2017 15:30 SK Slatina - SK Žebětín 2:6 (1:3)
Sobota 16. 9. 2017 15:30 TJ START Brno - SK Líšeň B 2:2 (1:1)
Sobota 16. 9. 2017 15:30 FC Miroslav - TJ Sokol Novosedly 4:0 (1:0)

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
7. kolo
Neděle 17. 9. 2017 15:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - TJ Slavoj Velké Pavlovice NEZAHÁJENO NEDOHRÁNO
Neděle 17. 9. 2017 15:30 FK Milotice - TJ Moravan Lednice 0:4 (0:2) 150 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - FK Baník Ratíškovice 4:0 (2:0) 120 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 MFK Vyškov B - FC Kyjov 1919 2:1 (1:1) 23 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 TJ Dražovice - FK Blatnice pod Sv. Ant. 2:1 (0:1) 50 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 SK Rakvice 1932 - TJ Slavoj Rohatec 6:1 (2:1) 100 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Krumvíř - FK Baník Dubňany 2:1 (2:0) 180 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
7.kolo
Sobota 16.9.2017 17:00 Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec 1:2 (0:1) 3018 diváků

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
7. kolo
Neděle 17. 9. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1) 250 diváků
Neděle 17. 9. 2017 10:15 Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0) 260 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Hulín - HLUČÍN 3:1 (2:0) 138 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Uherský Brod - Rýmařov 3:0 (1:0) 252 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 MOHELNICE - Otrokovice 2:2 (1:1) 170 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Petřkovice - Kroměříž 0:3 (0:2) 141 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Hodonín - Líšeň 0:0 (0:0) 345 diváků
Pátek 15. 9. 2017 16:30 MFK Vyškov s.r.o. - PROSTĚJOV 1:3 (0:2) 380 diváků

MSD-D
7. kolo
Neděle 17. 9. 2017 15:30 Ždírec nad Doubravou - POLNÁ 1:1 (0:0) 220 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 Rosice - Tišnov 0:2 (0:2) 380 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 Tasovice - Třebíč 3:3 (0:2) 110 diváků
Neděle 17. 9. 2017 15:30 Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:1) 135 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Žďár nad Sázavou - Šumperk 1:0 (0:0) 150 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Strání - Břeclav 1:1 (1:1) 326 diváků
Sobota 16. 9. 2017 15:30 Havlíčkův Brod - Vrchovina 0:2 (0:2) 90 diváků
Pátek 15. 9. 2017 17:00 Blansko - Bzenec 1:1 (1:1) 187 diváků




Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 16. a 17. září ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 16. a 17. září

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31