VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 19. a 20. srpna

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Boskovice - FC Veselí n. Moravou 2:0 (1:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Moravský Krumlov - SK Vojkovice 2:2 (0:2)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Lanžhot - TJ TATRAN Rousínov 4:1 (2:1)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 SK Olympia Ráječko - SK Moravská Slavia-fotbal 6:0 (0:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FC Dosta Bystrc Kníničky - TJ Tatran Bohunice 3:2 (3:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Svratka Brno - FK Mutěnice 0:0 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Sparta Brno - FC Ivančice 3:2 (2:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK SK Bosonohy - FC Bučovice 3:1 (2:0)

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Sokol Dobšice - TJ START Brno 2:5 (0:2)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FK Kunštát - TJ Sokol Novosedly 4:2 (2:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK Znojmo - TJ Rajhradice 0:0 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Miroslav - SK Šlapanice 5:0 (3:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 SK Slatina - SK Líšeň B 0:3 (0:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 SK Žebětín - TJ Sokol Přímětice 2:1 (2:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FC Kuřim - TJ Čechie Zastávka 1:3 (0:1)

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30 FK Milotice - TJ Slavoj Rohatec 4:4 (1:3)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 MFK Vyškov B - TJ Sokol Krumvíř 2:0 (0:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - FK Baník Dubňany 1:2 (1:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 TJ Moravan Lednice - FC Kyjov 1919 2:0 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Blatnice pod Sv. Ant. 1:0 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 TJ Dražovice - SK Rakvice 1932 0:5 (0:3)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 FK Baník Ratíškovice - TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:0 (0:0)

Vyšší soutěže
HET liga
4. kolo
Neděle 20. 8. 2017 17:00 Olomouc - Zbrojovka Brno 3:0 (3:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 10:15 Uničov - PROSTĚJOV 0:0 (0:0)
Neděle 20. 8. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - Petřkovice 0:0 (-1:-1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 HLUČÍN - Otrokovice 1:1 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Rýmařov - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Hulín - Velké Meziříčí 2:3 (1:2)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Uherský Brod - Kroměříž 0:2 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 MOHELNICE - Líšeň 3:4 (2:2)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 MFK Vyškov s.r.o. - Hodonín 7:4 (3:2)

MSD-D
3. kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Ždírec nad Doubravou - Třebíč 2:0 (2:0)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 2:6 (0:4)
Neděle 20. 8. 2017 16:30 POLNÁ - Šumperk 7:0 (4:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Rosice - Tasovice 3:1 (1:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Blansko - Stará Říše 0:3 (0:2)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Břeclav - Vrchovina 0:2 (0:0)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Žďár nad Sázavou - Bzenec 2:1 (1:1)
Sobota 19. 8. 2017 16:30 Strání - Tišnov 0:1 (0:1)




Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 19. a 20. srpna ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 19. a 20. srpna

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31