VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 2. a 3. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Neděle 3. 9. 2017 16:00 SK Olympia Ráječko - FC Bučovice 1:1 (0:0) 100 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FC Ivančice - SK Vojkovice 2:1 (2:1) 100 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:1 (0:0) 210 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FC Moravský Krumlov - FK Mutěnice 1:1 (0:0) 245 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FK SK Bosonohy - TJ Tatran Bohunice 3:7 (1:3) 200 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Svratka Brno - TJ TATRAN Rousínov 2:1 (1:0) 260 diváků
Sobota 2. 9. 2017 11:00 FC Sparta Brno - FC Veselí n. Moravou 3:1 (1:1) 80 diváků
Pátek 1. 9. 2017 17:30 FC Boskovice - SK Moravská Slavia-fotbal 3:4 (1:3) 90 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Neděle 3. 9. 2017 16:00 SK Šlapanice - TJ START Brno 0:2 (0:0) 100 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Sokol Dobšice - TJ Čechie Zastávka 5:1 (3:0) 80 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FK Kunštát - SK Žebětín 4:2 (0:2) 100 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 SK Slatina - TJ Sokol Novosedly 3:1 (1:0) 140 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Kuřim - TJ Rajhradice 0:1 (0:0) 60 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 FC Miroslav - SK Líšeň B 1:1 (0:0) 80 diváků
Sobota 2. 9. 2017 10:15 FK Znojmo - TJ Sokol Přímětice 2:2 (1:1) 100 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
5. kolo
Neděle 3. 9. 2017 16:00 FK Milotice - FC Kyjov 1919 2:1 (0:0) 200 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - FK Blatnice pod Sv. Ant. 8:1 (5:1) 450 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 MFK Vyškov B - TJ Slavoj Rohatec 2:1 (0:0) 100 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 TJ Moravan Lednice - TJ Slavoj Velké Pavlovice 1:0 (1:0) 100 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Ratíškovice 0:1 (0:0) 150 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 TJ Dražovice - FK Baník Dubňany 0:1 (0:0) 50 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 SK Rakvice 1932 - TJ Sokol Krumvíř 2:5 (2:0) 150 diváků

Vyšší soutěže
HET liga

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
5. kolo
Neděle 3. 9. 2017 10:15 Uničov - Rýmařov 1:1 (1:0) 280 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0) 145 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Uherský Brod - PROSTĚJOV 0:3 (0:2) 363 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 MOHELNICE - Velké Meziříčí 0:1 (0:0) 282 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 MFK Vyškov s.r.o. - Kroměříž 2:0 (1:0) 421 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Petřkovice - Hodonín 0:0 (0:0) 247 diváků
Pátek 1. 9. 2017 17:30 HLUČÍN - HFK Olomouc 5:1 (2:1) 144 diváků
Pátek 1. 9. 2017 17:00 Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0) 450 diváků


MSD-D
5. kolo
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Žďár nad Sázavou - POLNÁ 2:1 (2:0) 295 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Strání - Vrchovina 2:0 (1:0) 212 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Tasovice - Stará Říše 3:1 (2:1) 220 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Ždírec nad Doubravou - Bzenec 1:0 (0:0) 200 diváků
Neděle 3. 9. 2017 16:00 Havlíčkův Brod - Tišnov 0:3 (0:0) 240 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Blansko - Třebíč 2:2 (1:0) 186 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Břeclav - Šumperk 1:1 (0:1) 80 diváků
Sobota 2. 9. 2017 16:00 Rosice - Velká Bíteš 7:0 (5:0) 234 diváků




Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 2. a 3. září ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 2. a 3. září

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31