VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 7. října a 8. října

Podívejte se na výsledky mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ TATRAN Rousínov - SK Vojkovice 6:3 (4:1) 100 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Bučovice - FC Ivančice 2:1 (1:1) 100 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Sparta Brno 1:3 (1:1) 91 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Boskovice 6:0 (2:0) 160 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - FC Svratka Brno 2:1 (2:1) 275 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Tatran Bohunice - FK Mutěnice 0:1 (0:0) 120 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Veselí n. Moravou 1:5 (1:3) 50 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK SK Bosonohy - FC Moravský Krumlov 2:3 (1:1) 80 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Rajhradice - TJ START Brno 1:1 (1:1) 400 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Kunštát - Sokol Dobšice 1:0 (1:0) 80 diváků
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FK Znojmo - FC Miroslav 0:2 (0:0) 60 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Novosedly - SK Líšeň B 0:3 (0:1) 38 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FC Kuřim - SK Slatina 1:0 (1:0) 80 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Přímětice - TJ Čechie Zastávka 3:0 (0:0) 102 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Žebětín - SK Šlapanice 3:1 (1:0) 100 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Blatnice pod Sv. Ant. - FK Baník Dubňany 1:4 (0:2) 98 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Sokol Hroznová Lhota 2:1 (1:1) 200 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Moravan Lednice - TJ Dražovice 5:0 (3:0) 120 diváků
Neděle 8. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Slavoj Rohatec 5:2 (3:2) 130 diváků
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Sokol Krumvíř 3:5 (2:2) 88 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - MFK Vyškov B 2:0 (1:0) 80 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK Baník Ratíškovice - SK Rakvice 1932 4:1 (1:0) 250 diváků

Vyšší soutěže
HET liga


Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
10. kolo
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:2 (1:0) 481 diváků
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Uničov - MOHELNICE 1:2 (1:0) 286 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HLUČÍN - MFK Vyškov s.r.o. 4:0 (2:0) 139 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 PROSTĚJOV - Hodonín 1:0 (0:0) 376 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Rýmařov - Valašské Meziříčí 2:4 (0:1) 220 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (0:2) 168 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Hulín - Uherský Brod 2:0 (1:0) 162 diváků
Sobota 7. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Petřkovice 2:1 (2:0) 96 diváků

MSD-D
10. kolo
Neděle 8. 10. 2017 15:00 POLNÁ - Rosice 0:4 (0:1) 136 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Vrchovina - Tasovice 3:0 (2:0) 180 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Břeclav - Blansko 2:0 (0:0) 160 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Strání - Ždírec nad Doubravou 1:2 (1:1) 178 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Tišnov - Velká Bíteš 5:2 (3:1) 400 diváků
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Šumperk - Třebíč 3:1 (0:1) 100 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Bzenec - Stará Říše 2:2 (2:1) 146 diváků
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 4:2 (1:0) 148 diváků



Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 7. října a 8. října ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 7. října a 8. října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31