VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Souhrn výsledků - víkend 9. a 10. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
6. kolo
Neděle 10. 9. 2017 16:00 TJ TATRAN Rousínov - FC Boskovice 3:1 (1:1) 100 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 FC Bučovice - FC Svratka Brno 0:2 (0:0) 250 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Olympia Ráječko 2:1 (0:0) 102 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Moravský Krumlov 3:1 (2:0) 80 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 TJ Tatran Bohunice - SK Vojkovice 4:0 (1:0) 150 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 FC Veselí n. Moravou - FC Ivančice 0:4 (0:2) 80 diváků
Sobota 9. 9. 2017 11:00 FK SK Bosonohy - TJ Sokol Lanžhot 0:2 (0:0) 100 diváků
Pátek 8. 9. 2017 17:30 FK Mutěnice - FC Sparta Brno 1:1 (1:1) 150 diváků

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
6. kolo
Neděle 10. 9. 2017 16:00 TJ Rajhradice - SK Slatina 2:1 (0:1) 130 diváků
Neděle 10. 9. 2017 13:45 SK Líšeň B - SK Šlapanice 6:0 (1:0) 100 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 TJ Čechie Zastávka - FC Miroslav 6:0 (2:0) 103 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Přímětice - TJ START Brno 0:5 (0:3) 120 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 TJ Sokol Novosedly - Sokol Dobšice 0:0 (0:0) 85 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 SK Žebětín - FC Kuřim 1:2 (0:1) 120 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 FK Znojmo - FK Kunštát 1:1 (0:1) 59 diváků

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
6. kolo
Neděle 10. 9. 2017 16:00 TJ Moravan Lednice - TJ Kordárna Velká nad Veličkou 2:2 (1:2) 120 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 FK Blatnice pod Sv. Ant. - MFK Vyškov B 2:3 (1:2) 100 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 FK Baník Dubňany - SK Rakvice 1932 1:1 (0:0) 330 diváků
Neděle 10. 9. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Sokol Krumvíř 3:4 (1:2) 380 diváků
Neděle 10. 9. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Sokol Hroznová Lhota 0:7 (0:3) 130 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 TJ Slavoj Rohatec - TJ Dražovice 4:1 (2:1) 120 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 FK Baník Ratíškovice - FK Milotice 1:1 (1:0) 350 diváků

Vyšší soutěže
HET liga
6.kolo
Neděle 10.9. 2017 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
6. kolo
Neděle 10. 9. 2017 10:15 Velké Meziříčí - MFK Vyškov s.r.o. 1:1 (1:1) 720 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 PROSTĚJOV - MOHELNICE 0:0 (0:0) 250 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Rýmařov - Hulín 2:2 (2:0) 310 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Líšeň - Petřkovice 2:1 (1:0) 310 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 HLUČÍN - Uničov 1:1 (0:0) 146 diváků
Sobota 9. 9. 2017 14:30 HFK Olomouc - Hodonín 1:2 (1:2) 98 diváků
Sobota 9. 9. 2017 10:30 Otrokovice - Uherský Brod 1:3 (1:3) 155 diváků
Pátek 8. 9. 2017 17:00 Kroměříž - Valašské Meziříčí 5:1 (3:0) 351 diváků

MSD-D
6. kolo
Neděle 10. 9. 2017 16:00 Vrchovina - Ždírec nad Doubravou 2:1 (2:1) 280 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 Tišnov - Blansko 5:0 (3:0) 470 diváků
Neděle 10. 9. 2017 16:00 Šumperk - Stará Říše 2:0 (0:0) 120 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Třebíč - Rosice 0:4 (0:1) 113 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (1:1) 311 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Bzenec - Havlíčkův Brod 4:0 (1:0) 145 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 Břeclav - Žďár nad Sázavou 0:0 (0:0) 125 diváků
Sobota 9. 9. 2017 16:00 POLNÁ - Strání 1:0 (1:0) 275 diváků


Vytisknout text k článku - Souhrn výsledků - víkend 9. a 10. září ... Vytisknout - Souhrn výsledků - víkend 9. a 10. září

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31